Loading...

Cykl szkoleń dedykowanych nowemu Seatowi Leonowi i Leonowi ST

Marka ogłasza przetarg na wybór Partnera, który odpowiedzialny będzie za organizację wszelkiego rodzaju eventów. Pierwszym zadaniem jest przygotowanie cyklu szkoleń dla dealerów oraz wszystkich osób związanych ze sprzedażą i obsługą serwisową Seata.

„Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż, a być może zapamiętam. Wciągnij mnie do gry, a na pewno zrozumiem”. Ta konfucjańska zasada staje się punktem wyjścia do myślenia o platformie kreatywnej dla Seata. Tworzymy ideę stawiającą na intensywne doświadczenie marki przez pryzmat jej najważniejszych wartości. Przygotowujemy cykl angażujących aktywności, dzięki którym uczestnicy szkoleń poznają najistotniejsze cechy nowego Leona oraz świat marki, stając się jej prawdziwymi ambasadorami.

W następnej kolejności realizujemy cykl szkoleń poświęconych Leonowi ST. Tym razem stawiamy na budowanie relacji. Główny akcent kładziemy na indywidualizację, tworząc platformę kreatywną wyrażoną  hasłem OD POZNANIA DO SUKCESU. Staje się ona fundamentem, na którym budujemy wszystkie elementy szkolenia – od spersonalizowanych zaproszeń po jazdy testowe.


 Poprzedni  Wszystkie prace Następny